x'Divisi0n Call Of Duty 2 TeaM Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sluzbeni Forum x'Divisi0n Call Of Duty 2 TeaM-a
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Prijavnica Sykotiiic ->[odbijen]

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Syki:)




Posts : 2
Join date : 2009-02-13

Prijavnica Sykotiiic ->[odbijen] Empty
PostSubject: Prijavnica Sykotiiic ->[odbijen]   Prijavnica Sykotiiic ->[odbijen] EmptyFri Feb 13, 2009 4:07 pm

-- kako se zoves (ime & nick)?Zdenko Alebić, nick:Sykotiiic:) ili Syki:)
-- gdje zivis (drzava & grad)?Hrvatska Sinj
-- koliko godina imas?17
-- cime se bavis?Jos skola( nazalost)
-- nacionalnost?Hrvat
-- koliko dugo igras COD2 i kako bi ocijeno svoju igru od 1 do 10 (molimo lijepo da se ocijenite objektivno i realno)?Igram cod od kad je izasao...to znaci od jedinice a skill bi mislim da sam negdi med znaci 5
-- kolko sati imas provedeno igranja na Xfire-u (priloziti i dokaz)?od 2-5
-- sa kojim oruzjem najbolje igras?Sve me ide ali riflovi su mi najdrazi
-- koja ti je najdraza mapa?sve znam igrat
-- koja ti je najgora mapa?-||-
-- da li posjedujes solidno racunalo, pogodno za igranje COD2 (bez laga, stabilan ping, itd.)?Naravno
-- da li si sad u nekom klanu (pa razmisljas o prelasku ) ili si vec prije bio u nekom clan-u (ako da, navesti u kojem i navesti razlog zasto vise nisi tamo)?Nisam trenutno u nijednom klanu...zadnji kaln mi je bio Outsiders, a razlog napustanja je raspad klana
-- koju internet konekciju koristis?dsl
-- koliko sati dnevno provedes na internetu?2 do 5
-- koliko sati dnevno igras COD2?2 do 5
-- s kojom ocjenom (od 1-10) bi ocijenio svoju informaticku pismenost? znam dosta togo pogotovo ok dizajniranja webova da bi sebi 7
-- xfire?sykotiiic
-- da li imas valjani headset (slusalice + mikrofon)?da ali me mic malo jebe sad uzimam razer headset
-- da li si spreman placati server?Naravno( do jedno 100 kn)
-- kako si saznao za nas? i zasto bas mi?Zna sam za vas zbog Shaka je je bio lider outsiders, a zasto bas vi...sexy set mi
-- koliko minimalno planiras ostati u clanu ako budes primljen?Dok se ne raspaden
-- jesi spreman na uzajamnu pomoc i timski rad, bez iznimke?Ofc
-- da li imas iskustva s COD2 natjecanjima ?Da igra sam par lanova us st-u najbolje misto je bilo 2, a sta se tice online imam iskustva s a cb-om i par kupova
-- kako se snalazis na forumima?Vrhunski
Back to top Go down
Uslje
Admin
Uslje


Posts : 1
Join date : 2009-02-07
Age : 31
Location : Hrvatska

Prijavnica Sykotiiic ->[odbijen] Empty
PostSubject: Re: Prijavnica Sykotiiic ->[odbijen]   Prijavnica Sykotiiic ->[odbijen] EmptySat Feb 14, 2009 12:40 pm

ja se ne slažem, outsidersi su nam previse srali , tako da......
Back to top Go down
Syki:)




Posts : 2
Join date : 2009-02-13

Prijavnica Sykotiiic ->[odbijen] Empty
PostSubject: Re: Prijavnica Sykotiiic ->[odbijen]   Prijavnica Sykotiiic ->[odbijen] EmptySat Feb 14, 2009 9:15 pm

Ok nezelim izazivat nikakve probleme u klanu i stoga povlacim prijavnicu Sad Smile decki gl cheers alien
Back to top Go down
ShaKa
Admin
ShaKa


Posts : 14
Join date : 2009-02-07
Age : 31
Location : Šibenik

Prijavnica Sykotiiic ->[odbijen] Empty
PostSubject: Re: Prijavnica Sykotiiic ->[odbijen]   Prijavnica Sykotiiic ->[odbijen] EmptySun Feb 15, 2009 1:40 am

ovo nemoze na dobro izaci.. uslje ko god oce u klan da zna igrat ti imas nesto protiv.. jednostavno neznas podnit kad je neko bolji od tebe... meni je toga pun kufer vise... javno objavljuen da razmisljan o odlasku iz klana cherry
Back to top Go down
https://xdivision-team.board-directory.net
ShaKa
Admin
ShaKa


Posts : 14
Join date : 2009-02-07
Age : 31
Location : Šibenik

Prijavnica Sykotiiic ->[odbijen] Empty
PostSubject: Re: Prijavnica Sykotiiic ->[odbijen]   Prijavnica Sykotiiic ->[odbijen] EmptySun Feb 15, 2009 1:41 am

a sykia san mislija testat.. ali kad je priavnica povucena nikom nista... gl syk Wink
🔒
Back to top Go down
https://xdivision-team.board-directory.net
Sponsored content





Prijavnica Sykotiiic ->[odbijen] Empty
PostSubject: Re: Prijavnica Sykotiiic ->[odbijen]   Prijavnica Sykotiiic ->[odbijen] Empty

Back to top Go down
 
Prijavnica Sykotiiic ->[odbijen]
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
x'Divisi0n Call Of Duty 2 TeaM Forum :: x'Division-team :: Regrutacije ::prijave za ulazak u TeaM::-
Jump to: